jakie ubezpieczenie zeby isc do lekarza

jakie ubezpieczenie zeby isc do lekarza

Co zrobić, jeśli nie można sobie pozwolić Ubezpieczenia Zdrowotnego

Czy brak ubezpieczenia zdrowotnego?

Jeśli jesteś Amerykaninem, a brak ubezpieczenia zdrowotnego, nie jesteś sam. Pod koniec 2009 roku, szacuje się, że prawie 46 milionów ludzi w USA nie ma planu zdrowotnego.rury wipro Ostatnie dane wysokie bezrobocie nie dokonały tego rysunku niżej.

Niektóre z tych osób straciło planów zdrowotnych grupowych, gdy stracili pracę. Inne są na własny rachunek lub pracują dla firmy, która nie zapewnia zdrowie grupy. Istnieją alternatywne plany prywatnej służby zdrowia na rynku, ale wiele osób po prostu nie może sobie na nie pozwolić, a oni nie mogą dostać akceptowane przez jedno. Podczas gdy politycy targować się problemów, chorzy mają problemy z uzyskaniem leczenia.

Jesteś chory lub zdrowy?

Jeśli są bardzo zdrowe, a jeśli masz już problemu zdrowotnego, należy dążyć zasięg. To będzie, oczywiście, o wiele łatwiej jest znaleźć niedrogie prywatne ubezpieczenie zdrowotne, jeśli są zdrowe. W ten sposób można przygotować w przypadku, gdy chorują lub ranny w wypadku. Nawet prosty przelot do pogotowie złamaną kością może kosztować tysiące dolarów.

Jeśli już są ranne lub chore, to będzie trudne, aby to objęte planami prywatnymi teraz. Ale nawet ci, którzy już są chorzy powinni być w stanie znaleźć jakąś pomoc. Mam nadzieję przedstawić kilka opcji dla Ciebie.

KOBRA

Zgodnie z prawem federalnym, niektóre firmy muszą rozszerzyć swoją grupę planu lekarskie zakończone pracowników. To może być dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy są między zadaniami. Jedyny problem z tym jest koszt. Zamiast po prostu płacenie składki pracowników, teraz prawdopodobnie będzie musiał zapłacić całą kwotę premii. Wielu byłych pracowników są bardzo zaskoczeni, gdy dowiadują się, jak dużo tego jest.

Indywidualne Ubezpieczenie zdrowotne

– autor artykułu