jakie ubezpieczenie oc najtansze

Pięć powodów, Barack Obama nie powinien być prezydent

Senator Barack Obama jest demokrata odsiaduje Illinois i służył w Senacie od 2005-obecnie. On pokazał, że jest gładka operatorowi co najmniej. I wierzę, że niektóre kredytu musi iść do firmy był z biegiem lat. Co on nauczył się od swoich skojarzeń? A ile z tego, co się nauczył, on zatrudnia, w swojej kampanii?

1. Obama rozpoczął się na początku swojej kampanii atakuje wielkiego biznesu. Podobno Obama nie wie, że duże firmy nie płacą podatków. Oni po prostu podnieść ich ceny. A kto to jest, że uzyskać krótki koniec kija? Zgadza się! Te same Obama twierdzi, że chce pomóc.

Jeśli masz dobrą pracę, teraz z wszystkich prac; czyli ubezpieczenia zdrowotne, opieka dentystyczna, ubezpieczenie rentowe, ubezpieczenia na życie i emerytalnych robisz dobrze. Ale nie na długo. Nie w ramach planu Obamy do ataku wielkiego biznesu, aby mógł zapłacić za wszystkie swoje programy społeczne. Jeśli pracujesz dla firmy, jak ten opisałem powyżej, przy wszystkich pracach i tej spółki oberwać z wyższych podatków w ramach planu Obamy, będzie bezpieczny? To znaczy, tak przypuszczam firma zwołać zebranie i mówić do ciebie … Słuchaj, w ostatnich latach byliśmy w stanie zapewnić wszystkim naszym pracownikom pakiet emerytalny i opieki społecznej. Ale teraz, w ramach tej nowej administracji, wraz ze wzrostem podatków, jesteśmy smutni, aby zgłosić, że jesteśmy w stanie dostarczyć te same rodzaje świadczeń jak my kiedyś. Nie, dziękuję, do prezydenta Baracka Obamy.

2. Co około dziesięciu dolarów za galon benzyny. Barack Obama nie chce wiercić uzyskać więcej oleju. Obama jest przeciwko niemu. Obama jest przeciwko budowie kolejne reaktory jądrowe. Energia jądrowa jest ważna, ponieważ jest znacznie bardziej przyjazne dla środowiska w porównaniu z węglem.

– autor artykułu