jakie ubezpieczenie na podroz

Stare i pojedyncze bez miejsca na Turn – Co to osobie na

Co to jest stary, jedna osoba robić, gdy ich stan zdrowia się niepowodzeniem, dochód jest ograniczona i nie może sobie pozwolić na pobyt w ich mieszkaniu lub domu dłużej? Oni znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji, która sprawia, że ??są zależne od innych dla ich opieką. Są to jedne z tych, którzy mogą wpaść przez szczeliny „systemu”, ponieważ nie mają nikogo, kto by zwolennikiem, ponieważ poruszanie się po systemie.

Mam trzy pytania, które uważam za bardzo trudno odpowiedzieć.

1) Kim są te osoby samotne?

Pojedynczy ludzie są wszędzie i często nie myślimy o nich. Są wdowy, wdowcy, rozwiedzeni mężczyźni i kobiety, którzy nigdy ożenić, a mężczyźni i kobiety, które nigdy się nie ożenił. Często żyją bardzo cichy i skromny życie. Niewidoczny dla wielu z nas, ponieważ w przeważającej części, nigdy nie zwrócić uwagę na siebie. Idą na temat ich działalności nie chcąc zwrócić uwagę, zawsze płacił rachunki, pracował przez wiele lat, prawdopodobnie w tej samej firmie. Przez wiele lat osoby samotne były żywotne członkowie naszej społeczności, zapłacił czynsz, podatki i nigdy nie chciał być ciężarem dla nikogo.

Potem nagle znajdą się stare! There dochody są ograniczone i naprawione. Emerytowany albo trochę emerytury lub renty nie, większość żyje z miesiąca na miesiąc na ich zabezpieczenia społecznego. Wszelkie oszczędności mogą mieć powoli są wykorzystywane na bieżąco z miesięcznymi wydatkami, że ich zabezpieczenia społecznego nie obejmują. Ubezpieczenie zdrowotne jest minimalny i nie zawsze najlepszej jakości. Czynsz, żywność, leki i codzienne koszty utrzymania przekracza co otrzymują co miesiąc.

Szczęśliwy starszy single mają rodziny, którzy są blisko i są aktywne w ich życiu. Rodziny te mogą być opowiada się za nimi i pomóc im poruszać się biurokracji.

– autor artykułu