jakie ubezpieczenie motocykla

Program niepełnosprawność stanu Nowy Jork zastępuje nawet do pięćdziesięciu procent dochodu i czapki w temperaturze 170 $ tygodniowo. 170 $ tygodniowo czapce reprezentuje pięćdziesiąt procent dochodu zastępstwo dla kobiety zarabia $ +17.680 rocznie.

Dla państwa o bardzo wysokich dochodach, poziom NY wymiany dochodowego jest nominalna. Para może być w stanie dostać się tak długo, jak każdy jest zdrowe, a mama może wrócić do pracy od razu. Ale co będzie, jeśli mama musi wyjść z pracy przed jej dostawy lub doświadcza komplikacji porodowych lub ulegnie wypadkowi lub zachoruje?

A co z kobietami w czterdzieści pięć państw bez pokrycia mandatem państwowego w ogóle? Stosuje się te same pytania, jak również. Jeśli pracują dla pracodawcy, który zapewnia wypłacanych świadczeń macierzyńskich – wielkiego. Ale ta stanowi niewielką mniejszość. Niektóre z nich mogą być na tyle szczęście pracować tam, gdzie to firma dotowane grupa krótkoterminowy program, niepełnosprawność, która będzie chronić je podczas ich pracy dla danego pracodawcy. Inni mogą mieć szczęście, aby mieć możliwość dobrowolnego krótkotrwałej niezdolności do pracy, które mogą zapłacić płac odliczenia, i zabrać ze sobą, jeśli opuszczą pracodawcy.

Największy segment ma żadnej z tych opcji. Na szczęście można je zakupić indywidualne krótki termin, który obejmuje niepełnosprawność ciąży i urlopu macierzyńskiego. Pod warunkiem, że zakup polityki przed zajściem w ciążę, indywidualna polisa niepełnosprawność krótkoterminowy obejmie ich normalnego porodu – tworzenie urlopu macierzyńskiego wynagrodzenie.

Dowiedz się, czy kwalifikują się do stanu krótkoterminowych rent i znaleźć inne opcje niepełnosprawności, które tworzą bezpieczną ciążę.

Kevin Haney jest licencjonowanym agentem ubezpieczeniowym zdrowia pomaga generować dochód rodziny rosnące urlopu macierzyńskiego i ochrony na wypadek, gdyby za pomocą uzupełniających świadczeń z ubezpieczenia zdrowotnego w rodzinie.

– autor artykułu