ubezpieczenia jakie konto ksiegowe

ubezpieczenia jakie konto ksiegowe

Twoja maksymalna kwota odszkodowania jest ustalana przez Weekly Benefit Rate. W wielu przypadkach, otrzymasz pełną kwotę w ciągu każdego tygodnia, a Twoje korzyści zakończy się po 26 tygodniach. Jednak w niektórych przypadkach tygodniowe płatności mogą być zmniejszone, co oznacza, że ??można otrzymywać płatności przez okres dłuższy niż 26 tygodni, ale nie więcej niż maksymalna kwota.prywatne przedszkole językowe wilanów Istnieje wiele powodów, dla których tygodniowe płatności mogą być mniejsze niż Weekly Benefit Rate, w tym:

• zarobki w niepełnym wymiarze godzin

• Emerytury lub wynagrodzenia za urlop

• Odprawa pieniężna

ubezpieczenia jakie konto ksiegowe

• Kompensacja pracowników

Na przykład, załóżmy, że Tygodnik Benefit Oceń to $ 325. Twoja maksymalna roczna kwota świadczeń roszczenia wynosi 26 x $ 325 = 8450 $. Ale dostać pracę w niepełnym wymiarze czasu, który płaci 100 $ tygodniowo. Twój tygodniowy zasiłek dla bezrobotnych nie zostaną zakończone, ale będą one zredukowane do $ 225. Twoja maksymalna roczna korzyść jest wciąż $ +8.450, a Twoje czeki, jeśli zachować swoją pracę w niepełnym wymiarze godzin, może przychodzić na okres do 37 tygodni.

Rozszerzone Zasiłek dla Bezrobotnych

ubezpieczenia jakie konto ksiegowe

Podczas obecnej recesji nie zostały środki podejmowane przez państwa i rządu federalnego, aby przedłużyć okres zasiłków dla pracowników, którzy mają korzystać z regularnych świadczeń z ubezpieczenia od bezrobocia. Aby dowiedzieć się o aktualnych wytycznych, sprawdzić swój stan internetowej Urzędu Pracy.

Obliczenia na podstawie ustawy stopa bezrobocia każdego państwa w celu określenia, kiedy wyzwala stan rozszerzy korzyści. Gdy stan doświadcza wysokiego bezrobocia, podstawowa Rozszerzony Program Korzyści mogą dostarczyć do dodatkowych 13 tygodni świadczeń. W okresach bardzo wysokie bezrobocie, niektóre kraje stworzyły również programy dobrowolnych zapłacić do siedmiu dodatkowych tygodni od Extended korzyści.Aktualne beneficjenci są zgłaszane, ale najlepszą rzeczą do zrobienia jest, aby zalogować się na stronie swojego państwa bezrobocia na najbardziej aktualnych informacji.

ConsumerFinanceReport.com dysponuje obszerną bibliotekę artykułu, obejmujące szeroki zakres zagadnień finansów osobistych i tematów, takich jak artykuł, który odpowiada na pytanie, jak długo trwa bezrobocia ostatni ?. Dodatkowe sekcje zawierają informacje o tym, jak konsumenci mogą najlepiej spłacić dług.

– autor artykułu