jakie ubezpieczenia kupuja polacy

Maternity Leave płatna – kiedy należy zastosować Do krótkotrwałego Niepełnosprawności

Krótki termin ubezpieczenia rentowe jest to świetny sposób, aby utworzyć urlopu macierzyńskiego wynagrodzenie, jednocześnie chroniąc swoje dochody w przypadku powikłań, wypadków i chorób. Korzyść dla normalnego dostawy może znacznie przekroczyć premię płacisz kiedy początek pokrycia upłynie czas prawidłowo. Niestety, większość kobiet czekaj, aż będzie za późno, aby ubiegać się o pokrycie, a przegapić okazję. Zastanów się przewidywaną datę poczęcia, możliwość przedwczesnego porodu, a szanse na cierpienia wypadku lub choroby.

Użyj niepełnosprawnej Tworzenie urlopu macierzyńskiego Pay

Krótki termin ubezpieczenia rentowe jest to świetny sposób, aby utworzyć macierzyńskiego dochody odejść. Opłaca korzyści dla sześciu tygodni normalnej dostawy pochwy, oraz korzyści osiem tygodni dla swojego normalnego dostawy cesarskie cięcie – mniej okres eliminacji. Korzyść dla normalnego dostawy może znacznie przekroczyć premię wezopsuj płacisz, tworząc w ten sposób dochód urlopie macierzyńskim. Na przykład kobieta zarabia $ 54.000 rocznie kwalifikuje się do 3000 $ na rzecz miesięcy. Jej zaletą na dostawę cesarskie cięcie byłoby $ +4.100 porównaniu do miesięcznej premii około $ 150. A całkiem słodka ubezpieczenia okazja za coś, co zamierzali zrobić, i tak: mieć szczęśliwe zdrowej ciąży i narodzin dziecka!

Zastosuj się do objęcia w odpowiednim czasie

Pokrycie musi rozpocząć się przed zajściem w ciążę, aby zakwalifikować się do otrzymania zasiłku dla normalnego porodu. Większość polis zawierają wyłączenia dla normalnego dostawy dziewięciu miesięcy. Ponadto ciąży uważa się za istniejącego wcześniej stanu. Jeśli czekać, aż jesteś już w ciąży, aby ubiegać się o pokrycie można przegapić na dwa sposoby: nie będzie kwalifikować się do zasiłku dla normalnego dostawy, a każdy brakowało pracy z powodu powikłań ciąży nie zostaną pokryte.

– autor artykułu